SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

banner-1-830px-01

Sosyal medya sadece web sitenizin trafiğini arttırmaz

Sosyal medya kullanımının geniş kitlelere ulaşması henüz çok yeni ve bunu 2010 gibi kabul edersek henüz 6 sene oldu. İlk başlarda buna sadece web sitesinin trafiğini arttıracak bir araç olarak görüyorduk. Ama o kadar hızlı gelişti ve değiştiki artık herbiri şirketler için ayrı bir pazarlama mecrası oldu ve ilerde çok daha fazlası olacak gibi görünüyor.

Sosyal medya yönetiminde görsel hazılamak ve içerik üretmek artık yetmiyor

Google ve facebook ödeme sistemlerini bir sonraki aşamaya taşıyor. Yakın bir zamanda belki banka sanal posları yerine bunları kullanıcaz. Yurtdışı sitelerde bu görülmeye çoktan başladı. 

Google+' ta yayınladığınız makaleler, youtube kanalınızda yer verdiğiniz videolar ve sosyal medya paylaşımlarınız google aramalarının en üstünde çıkmaya başladı. Buda demektirki artık arama motoru optimizasyonunda da sosyal medya çok önemli.

Foursquare yorumlarına bakmadan bir yere gitmez olduk, donanım haberde ürün/firma yorumlarına bakmadan kaçımız ürün satın alıyor artık.

Sosyal medya takviminde bir ay insanların bir yılı

Her altı ayda bir işletmeler sosyal medya ajansını değiştiriyor. Bazen hizmet alanda hizmet verende memnuniyetsizliklerini dile getiriyorlar. Bizce bunun asıl nedeni sosyal medya takviminde bir ay insanların bir yılına denk geliyor olması. Evet gerçektende çok hızlı gelişiyor ve değişiyor. Ve buna işletmeler/kişiler ayak uydurmakta çok zorlanıyor. Bazen yüksek bütçeler ayrılmasına rağmen yapılan uygulamalardan istenen sonuçlar elde edilemiyor. Ama buna üzülmemek gerekiyor çünkü başarısız bir uygulama bile marka bilinirliğinizi artırır, sosyal medya var olduğunuzu gösterir ve ilerde yapağınız doğru uygulamalar için yol haritası çizer. Ve karamsarlığa kapılmamak lazım, zaman geçtikçe hizmet alanlar ve hizmet verenler tecrübelenecek, işletme hafızası genişleyecek ve değişim hızı azalacak.

Sosyal medya çözümlerimiz

Sosyal medya Uygulamaları

Hedef kitlenizi sizin ile beraber belirler ve bu kitle ile nasıl iletişim kuracağımızı tartışırız. Hangi uygulamaların kullanılması gerektiğini, yapılacak kampanya, yarışma ve promosyonlar için yaratıcı fikirler üretmeye çalışırız. Size özel uygulamalar üretiriz. 

Sosyal medya içerik yönetimi

Hedef kitlenize yönelik  ürün/hizmet tanıtımları, kampanyanya duyuruları, işletmenizden haberler, sektörel haberler vb. gibi konularda üzerinde konuşulan içerik ve görseller hazırlarız, yayınlarız ve raporlarız. Dilerseniz bu içeriklei reklam hizmetimizle birleştirir, içeriğin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlarız. 

Sosyal medya reklamları

Pazarlama stratejisini planlarız. Ayırmanız gereken bütçeyle veya ayırdığınız bütçeyle maksimum faydayla neler yapılabileceğini analiz ederiz. Hedef kitlenizi sizin ile beraber belirler ve bu kitle ile nasıl iletişim kuracağımızı tartışırız. Ve bunda tamamen şeffaf davranır, ilgili mecralara olan ödemelerin sizin üzerinden yapılmasını sağlarız. Kampanya raporlarını sizinle paylaşırız. Facebook reklamları, Youtube Reklamları, Twitter promted tweets reklamlarınız için bizden hizmet alabilirsiniz.

Diğer

  • Marka Konumlandırma
  • Topluluk Yönetimi
  • Monitoring
  • Optimizasyon

 

Formu doldurun, Sizi arayalım.

 

DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ:

WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

 7 Ekim 2019 Pazartesi

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, profesyonel web sayfaları oluşturmak için bir araya gelir.

Devamı

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

 7 Eylül 2019 Cumartesi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 7 Ağustos 2019 Çarşamba

Marka, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medyada planlama, konumlandırma, pazarlama, reklamcılık ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bütünleşik çözümler üretiyoruz ve sosyal medya ürünlerimizle birleştiriyoruz.

Devamı

GOOGLE REKLAMLARI

 7 Temmuz 2019 Pazar

Google AdWords ile sitenizin trafiğini arttırabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Firmanıza özel Profesyonel Google Adwords Danışmanlık Hizmeti almak ve yeni reklam fikirlerini duymak için ajansımızla iletişim kurmalısınız.

Devamı

SEO - GOOGLE'DA İLK SAYFA

 7 Haziran 2019 Cuma

Arama motoru optimizasyonunda hiç şüphesiz en önemli etken kaliteli içeriktir ve her zaman öyle olacaktır. SEO çalışmalarımızda öncelikle kaliteli içeriğe önem veririz ve sosyal medyayı etkin biçimde kullanırız.

Devamı

CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

 7 Mayıs 2019 Salı

Call tracking sistemi ile dijtal platformlardan firmanızın telefonuna yapılan çağrıların analizini yapabilirsiniz.

Devamı

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

 7 Mayıs 2019 Salı

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verir.

Devamı

YAZILIM PROJE DANIŞMANLIĞI

 7 Nisan 2019 Pazar

Projelerinizde tam başarı sağlayabilmeniz için yanınızda duruyor, güçlü danışmanlık ekibimiz ve tecrübelerimiz ile iş süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı oluyoruz.

Devamı

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

 1 Mart 2019 Cuma

Bilgiyi yönetmek bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Herhangi bir yerden hangi kaynak ve bilgiye ulaşılabileceğini tayin eden bir platform oluşturmak, her kurumun yönetim maliyetini azaltır ve etkinliğini artırır.

Devamı

360° AJANS HİZMETLERİ

 7 Şubat 2019 Perşembe

Djital ve klasik ajans konforuna Neandria ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Hazırlanan kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf çekimleri, kataloglar aynı zamanda dijital pazarlamanızda sorunsuzca kullanılmaktadır.

Devamı

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

 7 Ocak 2019 Pazartesi

Bugün online itibar, potansiyel müşterilerin kararlarında önemli bir etkendir. Şahısların, şirketlerin ya da markaların online itibarını (Reputation Management) sanal dünyada proaktif bir yaklaşımla yönetiyoruz.

Devamı