ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

İstihdam Merkezi Otomasyonu

İstihdam Projesi ile halkın iş arayışlarına aynı zamanda kurum ile birlikte çalışan firmaların eleman arayışlarındaki sıkıntıya çözüm üretiyoruz. Sistem eşleşen talepleri gerek otomatik gerek manual yönlendirmeler ve hatırlatıcılar ile aktif bir istihdam oranı ve başarısı sağlıyor.

İstihdam Merkezi yazılım geliştirme süreç aktivitelerine oldukça hakim, çıkabilecek sorunlar hakkında tecrübe kazanmış ekibimiz, projenizin en iyi yere gelmesi için, tüm bu tecrübesini kullanarak sizlere başarılı projeler sunmayı hedeflemektedir.

Temel İşleyiş: Kullanıcılar detaylı bir şekilde tüm bilgilerini sisteme adım adım girer ve aradıkları pozisyonları seçerler. Kurum tarafından onaylı firmalar da aradıkları pozisyonları girerler. Kurum yöneticisi eşleşen kişileri firmalara yönlendirir. Aynı şekilde sistemde belirlenecek aralıklarda otomatik eşleştirme yaparak Kurum ve firma tarafında bildirimlerde bulunur. Aynı zaman Kurum yöneticileri, tüm kullanıcı ve yetkili bilgileri ve işlemleri üzerinde değişiklik yapma imkanı da bulunur.

 

Öğrenci Takip Otomasyonu

CRM4EDU Programı Yurt Dışına Öğrenci gönderen firmalar için yapılan bir projedir. Firmaların Yurt dışına gönderdiği öğrencilerin kaydını tutmaya, takip etmeye ve kaliteli hizmet vermeye yardımcı olan bir projedir. CRM4EDU sayesinde firmanın Öğrenci Datası oluşmaya başlayacak, bu Datayı tüm acenteler ile yetki kontrolü yapılarak paylaşabilmektedirler.

Öne Çıkan Özellikler:

  • Öğrenci adayınız hakkında yazılanları loglayabilirsiniz.
  • Öğrencileri ve durumlarını takip edebilirsiniz.
  • Öğrencileri Danışmanlara atayarak, hizmet kalitenizi yükseltebilirsiniz.
  • Danışmanlarınızı performansını rahatlıkla takip edebilirsiniz.
  • Danışmanlık ücretlerini sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Öğrencilerin bilmesi gereken tüm bilgileri sizi aramadan haberdar edebilirsiniz.
  • Acentalarınız ile olan bağlarınızı güçlendirin, finansal takipleri sistem üzerinden yapabilirsiniz.
  • Gelişmiş yönetici paneli ile, hak ve rolleri kolayca tanımlayabilirsiniz.
  • Takip etmek için asla unutmayın. Arama yapmak için asla unutmayacağım bir metin mesajı ya da e-posta alın.

 

Mali Müşavir Otomasyonu

Dökümanlar arasında boğulmayın. Merp, özellikle mali müşavirlere yönelik bir döküman yönetim ve destek uygulamasıdır. Bulut teknolojisi sayesinde tüm dökümanlara istediğiniz yerden ulaşabilir, dosya paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda destek sistemi sayesinde çok kolay iş takibi yapabilirsiniz. Mail ulaştı ulaşmadı, kota problemleri, okundu okunmadı problemlerini ortadan kaldırır. Aynı zamanda esnek tasarımı sayesinde dilerseniz cep telefonunuzdan veya tabletinizden tüm işlemleri yapabilirsiniz.

 

Facebook için özel yazılımlar:

Facebook Tabları (Sekme)

Her ne kadar facebook'un yeni tasarımıyla azıcık kıyıda köşede kalsada hala etkinliğini koruyan facebook sekmelerine dilediğiniz içerik sayfasını, youtube kanalınızı, tweetlerinizi, instagram fotoğraflarınızı, pinterest pinlerinizi ekleyebilirsiniz. Yönetici şifrenize gerek duyulmamaktadır.

Facebook formlar

Dilek şikayet formu, rezervasyon formu, iş başvuru formu gibi formları kullanabilirsiniz. Başvurular belirlediğiniz mail adrelerine gönderildiği gibi veritabanına kayıt edilmektedir. Bu formları herkesin doldurmasına açık yapabileceğiniz gibi beğeni arttırmak adına beğenme zorunluluğu da getirebilirsiz.

Facebook ödüllü yarışma

Katılımcılara beğenme zorunlu/değil olarak şık bir tasarımla bir soru yöneltiriz. Soru kolay seçilmemişse ipucu olarak cevabın web sitemizde veya ilgili mecrada örneğin youtube reklam videosunda olduğunu söyleriz. Kullanıcıyı çok uğraştırmadan adını, cep telefonunu ve email adresiyle yarışmaya katılmasını sağlarız. Mümkün olan en az izin kullanmaya özen gösteririz. Çünkü güvenlik ekranında kullanıcıdan ne kadar çok izin isterseniz katılım o kadar azaldığını tecrübe ettik.

Facebook ödüllü anket

Katılımcılara beğenme zorunlu/değil olarak şık bir tasarımla birkaç seçenekten oluşan anket sunarız.Kullanıcıyı çok uğraştırmadan adını, cep telefonunu ve email adresiyle ankete katılmasını sağlarız. Mümkün olan en az/hiç izin kullanmaya özen gösteririz. Çünkü güvenlik ekranında kullanıcıdan ne kadar çok izin isterseniz katılım o kadar azaldığını tecrübe ettik.

 

Instagram fotoğraf yarışması

Instagram üzerinden yarışma yapmanıza olanak tanır. Dilediğiniz etiketteki fotoğrafları mikro site, web siteniz, facebook sekmesi vb. istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Kötü niyetli kullanımı engellemek adına listelenecek fotoğrafları size açtığımız panelden onaylarsınız, bu sayede yarışma dışındada istediğiniz yerde bu resimleri güvenle listeyebilirsiniz. Yarışma kazanalarını ister katılımcılardan, isterseniz en fazla beğeni toplayanlardan seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla etiket için kullanılabilir.

 

Twitter Etiket Yarışması

Instagram üzerinden yarışma yapmanıza olanak tanır. Dilediğiniz etiketteki tweetleri mikro site, web siteniz, facebook sekmesi vb. istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Kötü niyetli kullanımı engellemek adına listelenecek fotoğrafları size açtığımız panelden onaylarsınız, bu sayede yarışma dışındada istediğiniz yerde bu tweetleri güvenle listeyebilirsiniz. Yarışma kazanalarını ister katılımcılardan, isterseniz en fazla retweet yapılan kullanıcıdan seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla etiket için kullanılabilir.

 

Formu doldurun, Sizi arayalım.

 

DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ:

WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

 7 Ekim 2019 Pazartesi

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, profesyonel web sayfaları oluşturmak için bir araya gelir.

Devamı

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

 7 Eylül 2019 Cumartesi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 7 Ağustos 2019 Çarşamba

Marka, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medyada planlama, konumlandırma, pazarlama, reklamcılık ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bütünleşik çözümler üretiyoruz ve sosyal medya ürünlerimizle birleştiriyoruz.

Devamı

GOOGLE REKLAMLARI

 7 Temmuz 2019 Pazar

Google AdWords ile sitenizin trafiğini arttırabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Firmanıza özel Profesyonel Google Adwords Danışmanlık Hizmeti almak ve yeni reklam fikirlerini duymak için ajansımızla iletişim kurmalısınız.

Devamı

SEO - GOOGLE'DA İLK SAYFA

 7 Haziran 2019 Cuma

Arama motoru optimizasyonunda hiç şüphesiz en önemli etken kaliteli içeriktir ve her zaman öyle olacaktır. SEO çalışmalarımızda öncelikle kaliteli içeriğe önem veririz ve sosyal medyayı etkin biçimde kullanırız.

Devamı

CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

 7 Mayıs 2019 Salı

Call tracking sistemi ile dijtal platformlardan firmanızın telefonuna yapılan çağrıların analizini yapabilirsiniz.

Devamı

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

 7 Mayıs 2019 Salı

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verir.

Devamı

YAZILIM PROJE DANIŞMANLIĞI

 7 Nisan 2019 Pazar

Projelerinizde tam başarı sağlayabilmeniz için yanınızda duruyor, güçlü danışmanlık ekibimiz ve tecrübelerimiz ile iş süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı oluyoruz.

Devamı

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

 1 Mart 2019 Cuma

Bilgiyi yönetmek bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Herhangi bir yerden hangi kaynak ve bilgiye ulaşılabileceğini tayin eden bir platform oluşturmak, her kurumun yönetim maliyetini azaltır ve etkinliğini artırır.

Devamı

360° AJANS HİZMETLERİ

 7 Şubat 2019 Perşembe

Djital ve klasik ajans konforuna Neandria ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Hazırlanan kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf çekimleri, kataloglar aynı zamanda dijital pazarlamanızda sorunsuzca kullanılmaktadır.

Devamı

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

 7 Ocak 2019 Pazartesi

Bugün online itibar, potansiyel müşterilerin kararlarında önemli bir etkendir. Şahısların, şirketlerin ya da markaların online itibarını (Reputation Management) sanal dünyada proaktif bir yaklaşımla yönetiyoruz.

Devamı