CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

Calltracking - Telefon Çağrı İzleme ve Analiz Sistemi

(Çağrı İzleme) teknolojisi günümüzde sadece Amerika, Rusya, İngiltere ve Almanya'nın belli kesimlerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye pazarında hiçbir firma, kurum veya kuruluşta olmayan bu sistemin kısaca asıl amacını özetlemek gerekirse; websitesi üzerinden gelen çağrı trafiğini kontrol etmek, KVKK şartlarında çağrıları kayıt altına almak, Google ve Yandex uyumluluğu ile çağrıların nereden,nezaman ve kimden geldiğinin takibini yapmak olarak adlandırılabilir. Calltracking teknolojisi, firmaların telefon numarasının bulunduğu her türlü reklam mecrasında (broşür, katalog, billboard, websitesi, radyo, televizyon) kullanılabilir.

Calltracking Sisteminin şuan Türkiye piyasasında bulunan 'Çağrı Merkezi Operatörlerin'den farkı Google Adwords, Yandex Direct uyumludur.

Sistemimiz; Google,Yandex, Facebook, Instagram vb. reklam kanallarına ayrılan aylık reklam bütçelerinizin denetlenmesine katkı sağlamaktadır.

Sistemimiz sayesinde;

 • hangi reklam kaynaklarından daha çok çağrı gelmiş,
 • ne kadar sıklıkla,
 • ne zaman çağrı gelmiş

bugüne kadar varolan teknolojinin cevaplayamadığı bir çok soruya "ALLOKA-CALLTRACKING" ile artık cevap buluyoruz.

 

Kurulum

Calltracking Servisi Nasıl Çalışır?

Calltrackng (Çağrı İzleme)'nin sağlıklı çalışabilmesi için teknik ekibimiz eşliğinde web sitenize kısa bir script kodu eklenerek, siteniz ile Alloka sisteminin iletişimi sağlanır.

 • Çağrı İzleme Sitemimiz, firmanızı arayan her müşteriye birbirinden farklı başlayan dinamik telefon numaraları atar. Atanan numara adetleri seçilen paket içeriklerine göre değişlik gösterir. Atanacak olan numaraların sayısı web sitesinin ziyaretçi sayısı ile doğru orantılıdır.
 • Şayet web sitenizde gözüken numaranızı değiştirmek istemiyorsanız, sahip olduğunuz telefon numarasını değiştirmeden çağrı izlemeyi aktif ediyoruz. Her firmanın kullanmış olduğu telefon IP numaralarının, farklı operatör şirketlerinden tahsis edilmesinden dolayı bu süreç için teknik ekibimizin, şirketinin call center sistemi ile uyumlu, ücretsiz "entegrasyon senaryosu" geliştirmesen öneriz.
 • Web sitenizi ziyaret eden her farklı müşteriye farklı dinamik numaralar gösterildiği gibi tek statik bir numara da gösterilebilir.
 • Web sitenizi ziyaret eden bir müşteri, görmüş olduğu herhangi bir numarayı arayarak sizinle iletişime geçer.
 • Bu sayede bütün çağrı bilgiler, istatistikler ve reklam analizler, sizin görüntüleyecek olduğunuz kurumsal admin panelinize yansır.

Call Tracking - Telefon Çağrı İzleme ve Analiz Sistemi kurulması ve danışmanlığı için bizimle iletişim kurun.

Alloka Telefon Çağrı İzleme Sistemi ile;

Takip edin!

alloka-musterinizi-takip-edin

Müşterileriniz hangi reklam mecralarından ve kampanyalardan sizi buluyor?

Analiz edin!

alloka-analiz

Müşterilerinizin ses kayıtlarını görüşme geçmişleri memnuniyet ve çağrı analiz raporlarını nasıl kontrol ediyorsunuz?

Kâra geçin!

alloka-kara-gecin

Hangi reklam mecrasının veya reklam kampanyasına ait anahtar kelimenin en faydalı olduğunu düşünüyorsunuz?

Alloka'nın Sistem Özellikleri Nelerdir?

 • Çağrı İzleme (Dinamik veya Statik)
 • Email İzleme
 • Form İzleme
 • Like&Dislike Uygulaması
 • Arayanı Görme-CIA Uygulaması
 • Beni Geri Ara Uygulaması ·Çağrı Kaydı
 • CRM sisteminize Entegrasyon
 • Ücretsiz Google Analytics, Yandex Metrica Entegrasyonları
 • Ücretsiz Google Adwords, Yandex Direct Entegrasyonları
 • Ücretsiz Facebook ve Instagram Entegrasyonları
 • Geniş Filterleme Seçenekleri
 • Verileri Kaydetme
 • Sitenizin Trafiğini Ölçme
 • Ücretsiz Kurulum
 • 7/24 üyelik boyunca uzaktan teknik destek
Formu doldurun, Sizi arayalım.

 

DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ:

WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

 7 Ekim 2019 Pazartesi

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, profesyonel web sayfaları oluşturmak için bir araya gelir.

Devamı

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

 7 Eylül 2019 Cumartesi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 7 Ağustos 2019 Çarşamba

Marka, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medyada planlama, konumlandırma, pazarlama, reklamcılık ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bütünleşik çözümler üretiyoruz ve sosyal medya ürünlerimizle birleştiriyoruz.

Devamı

GOOGLE REKLAMLARI

 7 Temmuz 2019 Pazar

Google AdWords ile sitenizin trafiğini arttırabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Firmanıza özel Profesyonel Google Adwords Danışmanlık Hizmeti almak ve yeni reklam fikirlerini duymak için ajansımızla iletişim kurmalısınız.

Devamı

SEO - GOOGLE'DA İLK SAYFA

 7 Haziran 2019 Cuma

Arama motoru optimizasyonunda hiç şüphesiz en önemli etken kaliteli içeriktir ve her zaman öyle olacaktır. SEO çalışmalarımızda öncelikle kaliteli içeriğe önem veririz ve sosyal medyayı etkin biçimde kullanırız.

Devamı

CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

 7 Mayıs 2019 Salı

Call tracking sistemi ile dijtal platformlardan firmanızın telefonuna yapılan çağrıların analizini yapabilirsiniz.

Devamı

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

 7 Mayıs 2019 Salı

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verir.

Devamı

YAZILIM PROJE DANIŞMANLIĞI

 7 Nisan 2019 Pazar

Projelerinizde tam başarı sağlayabilmeniz için yanınızda duruyor, güçlü danışmanlık ekibimiz ve tecrübelerimiz ile iş süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı oluyoruz.

Devamı

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

 1 Mart 2019 Cuma

Bilgiyi yönetmek bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Herhangi bir yerden hangi kaynak ve bilgiye ulaşılabileceğini tayin eden bir platform oluşturmak, her kurumun yönetim maliyetini azaltır ve etkinliğini artırır.

Devamı

360° AJANS HİZMETLERİ

 7 Şubat 2019 Perşembe

Djital ve klasik ajans konforuna Neandria ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Hazırlanan kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf çekimleri, kataloglar aynı zamanda dijital pazarlamanızda sorunsuzca kullanılmaktadır.

Devamı

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

 7 Ocak 2019 Pazartesi

Bugün online itibar, potansiyel müşterilerin kararlarında önemli bir etkendir. Şahısların, şirketlerin ya da markaların online itibarını (Reputation Management) sanal dünyada proaktif bir yaklaşımla yönetiyoruz.

Devamı