WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

Web Tasarım

İnternet ve onun etrafındaki teknolojiler sürekli değişiyor, gelişiyor. Web siteleride her birkaç yılda bir güncel teknolojilerle ve pazarlama hedefleri doğrultusunda güncellenmez ise, marka değerinizi ve online itibarınızı kaybetme riski doğar. Sitenizi ziyaret edeceklere sunacağınız bilgiler sade, anlaşılır, temiz ve google arama kriterlerine uygun olarak yer alaıyormu? Bu öğelerin herhangi birini eksik ediyorsanız, sitenizin tam potansiyeline ulaşması mümkün olmayabilir. Web sitenizin makyaj zamanı gelmiş demektir.
Kolayca İçeriği Yönet (CMS=İçerik Yönetim Sistemi)
İçerik Yönetim Sistemi web sitenizin içeriklerini yani menü, alt sayfalar, yazı ve görselleri kolayca ve hızlı bir şekilde uzaktan güncellemenizi sağlar. Yaptığınız değişiklikler anında web sayfalarınızda görünür.


Web sitesi güncellemeleri için ne kadar ödeme yaparım?

Hiç, çünkü içerik yönetim sistemi sayesinde dilediğiniz bir anda, dilediğiniz güncellemeleri kendiniz kolayca yapabilirsiniz.
Güncel web sitesi, başarılı bir online pazarlama stratejisinin en önemli parçasıdır, ama bu doğru araçlar olmadan külfetli ve masraflı olabilir. 

Açılış Sayfası Tasarımı - Landing Page

Pazarlama hedefleriniz doğrultusunda web sitenize ziyaretçi çekmek istediğinizde, açılış sayfası başka bir deyişle Landing Page tasarımı yapmak önemlidir. Tıklama başına maliyet (PPC) kampanyaları için mükemmel ölçümler, değerlendirmeler sağlanabilir.
Neandria, online marketing projelerinizden başarılı geri dönüşler almanız için özel açılış sayfaları üretmek ve geliştirmek için sizinle birlikte çalışabilir.
Landing Page - Açılış Sayfaları Özellikleri

  • Online kampanyalardan geri dönüşleri yakalama
  • Marketing Message, yani pazarlama fikri/mesajı ile tutarlı
  • Dynamic tracking and analytics capabilities yani dinamik izlenme yetenekleri
  • Azami geri dönüşler için kısa, açık ve net mesaj
  • Pazarlama faaliyetleri için özel tasarlanmış versiyonlar

"Google kalite puanı"nızı ve online kampanyalarınızın dönüşüm oranlarını artırmak için açılış sayfaları ürettirmelisiniz. Landing Page - açılış sayfası tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Neandria ile iletişime geçin.

Terzi titizliğiyle hazırlanan çözümler

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için biraraya gelir.

Bugün Neandria'da dahil olmak üzere çok uygun fiyatlara web sitesi şablonları satan yüzlerce firma var olduğu bir gerçektir. Ancak bizim hedefimiz, müşterimizi kendi klasmanında en üste yerleştirmektir. Biz, sizin iş ihtiyaçlarınızı, potansiyel müşterilerinizi ve internet pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak tam olarak sizin için bir terzi titizliğiyle hazırlanan özel web tasarım çözümleri sunmaktayız.

Özel web sitesi tasarımı sizin markanızın ve görsel kimliğinizin bir uzantısıdır. Çoğu işletme, web sitesi tasarımında kırtasiye aşamasını atlamış, webdeki varlıklarıyla bir sonraki aşamaya geçmeye hazır duruma gelmiştir. Profesyonel bir web tasarım ajansı olan Neandria, arama motoru optimizasyonu, internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, online marka geliştirme, içerik yönetim araçları ile donanmış kapsamlı bir internet pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Dijital dünyada görsel marka kimliğinizin kalıcı olmasını sağlarız

Neandria'da her proje, kapsamlı bir araştırma ve keşif sürecinden sonra başlar. Bu, sizinle ortaklaşa, tüm projeniz süresince size rehberlik edecek sağlam bir web pazarlama stratejisinin ve rekabet düzleminin değerlendirildiği, websitenizin mimari taslağının çıkarıldığı, işlevsel gereksinimlerin yazıldığı aşamadır.

İlave olarak, Neandria sitenizi ve rekabet edeceği siteleri arama motoru optimizasyonu için değerlendirecektir. Herhangi bir web tasarım projesinin en hayati bölümü, etkili bir arama motoru optimizasyonudur. Özel websitesi tasarlamanın en büyük faydalarından biri sizin online kimliğinizi geliştirmek ve internet pazarlamacılığı yatırımınızdan en iyi geri dönüşü temin etmek için çalışan profesyonel bir ekibe sahip olmaktır.

BENİ ORAYA GÖTÜR