E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü Merkezi

"Sorun Değil, Çözüm Üretiriz!"

Sunduğumuz her bir e-ticaret çözümü, size has iş ihtiyaçlarınıza cevap vermesi için planlanır ve geliştirilir. E-ticaret için aşağıdaki konularda size de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Güvenlik

Sunucu güvenliği, ağ güvenliği, veri güvenliği, saldırı simulasyonu, stres ve performans testleri

Muhase Yazılımları Entegrasyonu

Netsis, Mikro , Logo , Akınsoft, Winner, Link vb. muhasebe yazılımları ile tam entegre çalışmasını ve her zaman senkron olmasını sağlar, size düşen iş yükünü azaltırız. Daima güncel stok, fiyat ve cari hareketlerle bayileriniz ve sizin aranızda bilgi akışını sağlarız.

E-ticaret sisteminizdeki ürünler ile muhasebe yazılımınızdaki stoklar eşleştirilmekte, verilen siparişler ise doğrudan muhasebe sistemine kayıt olmaktadır. Bu aşamada, sistem sahibinin yapacağı tek şey muhasebesini güncel tutmaktır

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

E-ticaret Pazarlama

E-ticaret çözümlerimizi sunduğumuz diğer hizmetlerle birleştirerek sizinle birlikte etkin bir pazarlama stratejisi planlar, geliştirir, sonuçları analiz eder ve raporlarız. Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı ile birleştirilmiş bir e-ticaret çözümünün başarılı olamaması düşünülemez.

Entegrasyon

  1. Ödeme sistemleri entegrasyonu
  2. Tedarikçi entegrasyonu ve özelleştirmeler
  3. Tüm yerli ve seçkin yabancı kargo ve lojistik sistemleri entegrasyonu
  4. Fiyat karşılaştırma siteleri için entregrasyon
  5. CRM entegrasyon
  6. ERP entegrasyon
  7. Facebook entegrasyon
BENİ ORAYA GÖTÜR