ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

İstihdam Merkezi Otomasyonu

İstihdam Projesi ile halkın iş arayışlarına aynı zamanda kurum ile birlikte çalışan firmaların eleman arayışlarındaki sıkıntıya çözüm üretiyoruz. Sistem eşleşen talepleri gerek otomatik gerek manual yönlendirmeler ve hatırlatıcılar ile aktif bir istihdam oranı ve başarısı sağlıyor.

İstihdam Merkezi yazılım geliştirme süreç aktivitelerine oldukça hakim, çıkabilecek sorunlar hakkında tecrübe kazanmış ekibimiz, projenizin en iyi yere gelmesi için, tüm bu tecrübesini kullanarak sizlere başarılı projeler sunmayı hedeflemektedir.

Temel İşleyiş: Kullanıcılar detaylı bir şekilde tüm bilgilerini sisteme adım adım girer ve aradıkları pozisyonları seçerler. Kurum tarafından onaylı firmalar da aradıkları pozisyonları girerler. Kurum yöneticisi eşleşen kişileri firmalara yönlendirir. Aynı şekilde sistemde belirlenecek aralıklarda otomatik eşleştirme yaparak Kurum ve firma tarafında bildirimlerde bulunur. Aynı zaman Kurum yöneticileri, tüm kullanıcı ve yetkili bilgileri ve işlemleri üzerinde değişiklik yapma imkanı da bulunur.

 

Öğrenci Takip Otomasyonu

CRM4EDU Programı Yurt Dışına Öğrenci gönderen firmalar için yapılan bir projedir. Firmaların Yurt dışına gönderdiği öğrencilerin kaydını tutmaya, takip etmeye ve kaliteli hizmet vermeye yardımcı olan bir projedir. CRM4EDU sayesinde firmanın Öğrenci Datası oluşmaya başlayacak, bu Datayı tüm acenteler ile yetki kontrolü yapılarak paylaşabilmektedirler.

Öne Çıkan Özellikler:

  • Öğrenci adayınız hakkında yazılanları loglayabilirsiniz.
  • Öğrencileri ve durumlarını takip edebilirsiniz.
  • Öğrencileri Danışmanlara atayarak, hizmet kalitenizi yükseltebilirsiniz.
  • Danışmanlarınızı performansını rahatlıkla takip edebilirsiniz.
  • Danışmanlık ücretlerini sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Öğrencilerin bilmesi gereken tüm bilgileri sizi aramadan haberdar edebilirsiniz.
  • Acentalarınız ile olan bağlarınızı güçlendirin, finansal takipleri sistem üzerinden yapabilirsiniz.
  • Gelişmiş yönetici paneli ile, hak ve rolleri kolayca tanımlayabilirsiniz.
  • Takip etmek için asla unutmayın. Arama yapmak için asla unutmayacağım bir metin mesajı ya da e-posta alın.

 

Mali Müşavir Otomasyonu

Dökümanlar arasında boğulmayın. Merp, özellikle mali müşavirlere yönelik bir döküman yönetim ve destek uygulamasıdır. Bulut teknolojisi sayesinde tüm dökümanlara istediğiniz yerden ulaşabilir, dosya paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda destek sistemi sayesinde çok kolay iş takibi yapabilirsiniz. Mail ulaştı ulaşmadı, kota problemleri, okundu okunmadı problemlerini ortadan kaldırır. Aynı zamanda esnek tasarımı sayesinde dilerseniz cep telefonunuzdan veya tabletinizden tüm işlemleri yapabilirsiniz.

 

Facebook için özel yazılımlar:

Facebook Tabları (Sekme)

Her ne kadar facebook'un yeni tasarımıyla azıcık kıyıda köşede kalsada hala etkinliğini koruyan facebook sekmelerine dilediğiniz içerik sayfasını, youtube kanalınızı, tweetlerinizi, instagram fotoğraflarınızı, pinterest pinlerinizi ekleyebilirsiniz. Yönetici şifrenize gerek duyulmamaktadır.

Facebook formlar

Dilek şikayet formu, rezervasyon formu, iş başvuru formu gibi formları kullanabilirsiniz. Başvurular belirlediğiniz mail adrelerine gönderildiği gibi veritabanına kayıt edilmektedir. Bu formları herkesin doldurmasına açık yapabileceğiniz gibi beğeni arttırmak adına beğenme zorunluluğu da getirebilirsiz.

Facebook ödüllü yarışma

Katılımcılara beğenme zorunlu/değil olarak şık bir tasarımla bir soru yöneltiriz. Soru kolay seçilmemişse ipucu olarak cevabın web sitemizde veya ilgili mecrada örneğin youtube reklam videosunda olduğunu söyleriz. Kullanıcıyı çok uğraştırmadan adını, cep telefonunu ve email adresiyle yarışmaya katılmasını sağlarız. Mümkün olan en az izin kullanmaya özen gösteririz. Çünkü güvenlik ekranında kullanıcıdan ne kadar çok izin isterseniz katılım o kadar azaldığını tecrübe ettik.

Facebook ödüllü anket

Katılımcılara beğenme zorunlu/değil olarak şık bir tasarımla birkaç seçenekten oluşan anket sunarız.Kullanıcıyı çok uğraştırmadan adını, cep telefonunu ve email adresiyle ankete katılmasını sağlarız. Mümkün olan en az/hiç izin kullanmaya özen gösteririz. Çünkü güvenlik ekranında kullanıcıdan ne kadar çok izin isterseniz katılım o kadar azaldığını tecrübe ettik.

 

Instagram fotoğraf yarışması

Instagram üzerinden yarışma yapmanıza olanak tanır. Dilediğiniz etiketteki fotoğrafları mikro site, web siteniz, facebook sekmesi vb. istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Kötü niyetli kullanımı engellemek adına listelenecek fotoğrafları size açtığımız panelden onaylarsınız, bu sayede yarışma dışındada istediğiniz yerde bu resimleri güvenle listeyebilirsiniz. Yarışma kazanalarını ister katılımcılardan, isterseniz en fazla beğeni toplayanlardan seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla etiket için kullanılabilir.

 

Twitter Etiket Yarışması

Instagram üzerinden yarışma yapmanıza olanak tanır. Dilediğiniz etiketteki tweetleri mikro site, web siteniz, facebook sekmesi vb. istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Kötü niyetli kullanımı engellemek adına listelenecek fotoğrafları size açtığımız panelden onaylarsınız, bu sayede yarışma dışındada istediğiniz yerde bu tweetleri güvenle listeyebilirsiniz. Yarışma kazanalarını ister katılımcılardan, isterseniz en fazla retweet yapılan kullanıcıdan seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla etiket için kullanılabilir.

 

BENİ ORAYA GÖTÜR